13 października 2008 roku w naszej szkole o godz. 12.00 odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej – Święta wszystkich pracowników oświaty.

Pan dyrektor Zbigniew Soja złożył najserdeczniejsze życzenia wszystkim nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi oraz przedstawił społeczności szkolnej nauczycieli, którzy otrzymali nagrodę dyrektora szkoły.

Szczególnie gorąco zostali powitani nauczyciele emeryci – p. Stanisława Rzeźnik,    p. Helena Bączek i p. Jan Sosin.

Po złożeniu życzeń  przez przewodniczącego Rady Rodziców, pana Andrzeja Sołtysa odbyła się akademia pt. :Do naszej szkoły nie chodzą anioły” przygotowana przez uczniów klas V a  i V b oraz wychowanków świetlicy szkolnej pod kierunkiem p. Anny Fido, p. Haliny Micek, p. Moniki Skirzyńskiej, p. Małgorzaty Gawlik i p. Jadwigi Miś. Przewodnicząca szkoły Katarzyna Nadolska i Bartłomiej Weryński złożyli  życzenia wszystkim nauczycielom wręczając kwiaty na ręce Dyrekcji.

Zaproszeni goście otrzymali od uczniów  symboliczne atrybuty nie – anielskości – aniołki.

Na zakończenie uczniowie odśpiewali 100 lat życząc swym nauczycielom pomyślności.