„W magicznym świecie Harry`ego Pottera”

– kolejna edycja konkursu czytelniczego dla klas IV-VI

Uwzględniając zainteresowania czytelników i potrzebę rywalizacji pomiędzy fanami Harry`ego Pottera, Biblioteka  Szkolna  8 czerwca 2009 r. zorganizowała kolejną edycję konkursu dla uczniów klas IV-VI.

W konkursie wzięło 16 uczniów, którzy mieli za zadanie odpowiedzieć aż na 120 pytań zawartych w pisemnym teście, obejmującym IV, V i VI tom przygód czarodzieja.

Uczestnicy wykazali się jak zawsze niezwykle szczegółową znajomością treści książek,   o czym może świadczyć niewielka różnica punktowa pomiędzy najlepszymi osobami oraz nie do końca wykorzystany czas przeznaczony na pracę.  Na uwagę zasługuje udział uczniów klas czwartych, których nie zraziła duża liczba pytań oraz spory stopień ich trudności.

I miejsce: Małgorzata Sitko kl. VI b

II miejsce: Agnieszka Kupiec kl. V b

III miejsce: Krzysztof Panek kl. VI b

Wyróżnienie:  Jakub Kupiec kl. IV a

(najwyższy wynik spośród wszystkich uczniów klas czwartych)

Wszystkim gratulujemy bardzo wysokiej znajomości przygód Harry`ego  i zapraszamy do udziału w konkursie w przyszłym roku.