Konkurs fotograficzny „Dąbrowa Tarnowska – moje miasto”

Konkurs został zorganizowany w ramach całorocznego projektu edukacyjnego „Dąbrowa Tarnowska – moje miasto”. Jego głównym celem było popularyzowanie sztuki fotografii wśród uczniów.

Zgłoszone do konkursu prace zostały pogrupowane wg dwóch kategorii: architektura, fotografia przyrodniczo-krajobrazowa.  Nie napłynęły prace w kategoriach: portret, dokument.

W konkursie wzięło  udział tylko sześć osób. Każdy uczestnik został wyróżniony dyplomem, natomiast zwycięzcom zostały przyznane nagrody rzeczowe. Wszystkie prace zostaną zaprezentowane społeczności szkolnej podczas podsumowania projektu edukacyjnego.

Organizatorami były pp. Małgorzata Gawlik, Marzanna Pikul, Jadwiga Miś

Wyniki konkursu: