„Witajcie w Akademii pana Kleksa”

29 października uczniowie klas czwartych wzięli udział, w organizowanym przez Bibliotekę Szkolną,  konkursie czytelniczym ze znajomości „Akademii pana Kleksa”.

Uczniowie odpowiadali ustnie na wylosowane pytania o różnej skali trudności, podzielone na kilka  kategorii. O zwycięstwo w konkursie ubiegało się 11 uczniów. Spośród nich pierwsze miejsce przypadło Monice Baran i Dominice Miodowskiej. Drugie miejsce zajęła Kinga Gawlik, a trzecie miejsce zajął Michał Golemo. Wszyscy są uczniami klasy IV b, której wychowawczynią jest p. Małgorzata Wódka.

W składzie oceniającym odpowiedzi uczniów, były panie: Marzanna Pikul – nauczyciel bibliotekarz  oraz Małgorzata Gawlik – wychowawca świetlicy szkolnej.