Konkurs informatyczny

Uczniowie klas piątych i szóstych wzięli udział w konkursie informatycznym zorganizowanym w ramach Ogólnopolskiego Programu „Owoce, warzywa i soki są na 5”.

Założeniem konkursu było przedstawienie wartości odżywcze warzyw i owoców w formie prezentacji multimedialnej. Nagrodzone zostały prace, które w jasny i czytelny sposób pokazały jak ważne jest jedzenie warzyw i owoców dla utrzymania dobrej formy naszych organizmów. Pod uwagę brana była funkcjonalność, prostota i przejrzystość całości prezentacji, jak również ciekawe i zrozumiałe dla odbiorców omówienie tematu.

Prace uczniów zostały przesłane na dalszy etap konkursu a były to:

1. Patrycja Wójcik klasa VB

2. Agnieszak Walus klasa VB

3. Inga Piotrowska klasa VA

4. Joanna Turaj klasa VB

Konkurs zorganizowały koordynatorzy programu „Owoce , warzywa i soki są na 5” panie Małgorzata Gawlik, Jadwiga Wróbel i nauczyciel informatyki pani Beata Szymczyk.

Nagrody dla uczestników konkursu ufundowane przez Dyrektora Szkoły pana Zbigniewa Soję  zostaną  wręczane na podsumowanie programu.