PŁOMIEŃ 2008 - NASI UCZNIOWIE GÓRĄ!

Tegoroczny przegląd dorobku artystycznego szkół powiatu dąbrowskiego Płomień  2008, przyniósł ogromną radość  wszystkim uczniom i nauczycielom naszej szkoły.                                       W klasyfikacji generalnej „Dwójka” zdobyła I miejsce, mając ogromną punktową przewagę nad konkurentami !

A wszystko to dzięki uczniom klas I – VI, którzy dołożyli wszelkich starań, by ich występy okazały się najlepsze.

Dzieci zostały przygotowane przez następujących nauczycieli:

·        Panie Małgorzata Gawlik i Jadwiga Miś – szkolna świetlica

I miejsce zespół „Gwiazdeczki” w składzie: Anna Chojnowska, Aleksandra Wąsik, Joanna Węgiel, Patrycja Chwałek, Aleksandra Szczebak, Aleksandra Czupryna, Dominika Kogut, Wiktoria Szkotak, Kinga Barnaś, Ewa Drąg, Gabriela Wężowicz, Maria Wątroba, Wiktoria Zaborek, w kategorii Formacje Taneczne, za taniec cygański, do którego piękne stroje uszyła p. Małgorzata Gawlik, a wspomagała ją p. Jadwiga Miś.

I miejsce gromada zuchowa „Zielone nutki” w składzie: Natalia Trędota, Natalia Pietras, Gabriela Wężowicz, Maria Miś, Katarzyna Korzec, Wiktoria Zaborek, Aleksandra Szczebak, Anna Chojnowska, Aleksandra Wąsik, Joanna Węgiel, Katarzyna Półchłopek, Patrycja Chwałek, w kategorii Śpiew, za „Zuchową piosenkę”.

·        Pani Ewa Więcek – klasy młodsze I-III

I miejsce solistka Wiktoria Burzec w kategorii Śpiew Solowy, za odważnie i z wdziękiem wykonaną piosenkę „Znajdź sobie przyjaciela”.

II miejsce zespół wokalny „Muzyczne Kropelki” w składzie: Joanna Węgiel, Aleksandra Wąsik, Anna Chojnowska, Nadia Meguelliati  w kategorii Zespoły Wokalne, za piosenkę  "Taniec w deszczu"

·        Pani Monika Guzik-Skirzyńska – klasy starsze IV-VI

I miejsce solistka Dominika Golonka w kategorii Śpiew Solowy,   za trudną piosenkę w rytmie bossa nowy  „Kropelki” - (podkł. profesjonalny)

I miejsce zespół wokalny „Blog SP2”  w składzie: Katarzyna Reczek, Monika Trędota, Patrycja Wójcik, Agnieszka Walus; w kategorii Zespoły Wokalne, za ciekawą  piosenkę „Tabliczka muzyczka” - (podkł. profesjonalny)

III miejsce solistka Inga Piotrowska w kategorii Śpiew Solowy,   za oryginalną piosenkę „Arabskie marzenia” - (podkł. profesjonalny)

·        Pani Renata Nadolska – klasy młodsze I-III

II miejsce zespół teatralny „Marionetki”, w składzie: Piotr Baran, Kinga Barnaś, Eryk Czarnecki, Sebastian Irla, Mateusz Kaczówka, Dominika Kogut, Jakub Kulka, Michał Latoś, Przemysław Łata, Katarzyna Miś, Wojciech Młynek, Natalia Ogorzelec, Maciej Rarus, Bartłomiej Sztorc, Wiktoria Szkotak, Wiktoria Śpiewak, Barbara Tomaszek, Dominika Trela, Paweł Zachara, spektakl „Legenda o smoku wawelskim”.

·        Pan Sławomir Bator i Pani Renata Nadolska – klasy starsze IV-VI

I miejsce zespół teatralny „Teatraki” w składzie: Jakub Ligęza, Laura Orwat, Łukasz Nowak, Justyna Miś, Anna Pagos, Gabriela Świątek, Eryk Fido, Konrad Fido, Michał Bobro, Szymon Hnatyk, Jan Sojka, Aleksandra Tomasiewicz, Natalia Pilas, Michał Białas, Tomasz Skrzek, Aleksandra Kuta, Jan Zdanowski, Mateusz Szkutnik, Tomasz Wszół, Jakub Kupiec,  Małgorzata Sitko, Martyna Nowakowska, Jakub Buga, Aleksandra Czerwony, Aleksandra Kądzielawa, Mateusz Lis, Piotr Młynek, Katarzyna Nadolska, Katarzyna Tatarczuch, Aleksandra Wożniak, Łukasz Półchłopek, Dominik Włodarczyk, za przedstawienie według autorskiej sztuki p. Sławomira Batora „Legenda, czyli o tym co było – zanim powstała osada Dąbrową zwana ”

Nagrodę aktorską – za sceniczną osobowość otrzymała Małgorzata Sitko.

Nagrodę specjalną za pomysł spektaklu, kostiumy i scenografię otrzymał p. Sławomir Bator.

Wszystkim wykonawcom i nauczycielom przygotowującym serdecznie gratulujemy!!!