Świetlica kończy rok szkolny

W dniu 15 czerwca 2009 roku świetlica szkolna uroczyście zakończyła rok szkolny. Na akademii zorganizowanej przez wychowawczynie  p . Jadwigę Miś i p. Małgorzatę Gawlik nastąpiło posumowanie działalności świetlicy szkolnej w bieżącym roku szkolnym. Wicedyrektor Szkoły p. Lucyna Wróbel serdecznie podziękowała za pracę opiekuńczo- wychowawczą  nauczycielkom świetlicy a także wychowankom za aktywność na zajęciach świetlicowych. Wychowankowie niejednokrotnie reprezentowali szkołę w konkursach  uzyskując wysokie miejsca, szczególnie w dziedzinie wokalno – tanecznej. Uczennice klas III za trzyletnią aktywna pracę  w świetlicy szkolnej  otrzymały dyplomy i nagrody książkowe. Były to: Anna Chojnowska kl. III b, Aleksandra Wąsik kl. III b, Aleksandra Szczebak kl. III b, Patrycja Chwałek kl. III b. , Ewa Drąg kl.III b, Wiktoria Zaborek kl. III a, Joanna Węgiel kl. III b. Pamiątkowe dyplomy zostały wręczone również  uczniom z pozostałych klas za zaangażowanie i reprezentowanie świetlicy na terenie szkoły i po za nią:  Maria Wątroba kl. I b, Jagoda Bartula kl. I a, Justyna Zych kl. I a, Natalia Trędota kl. II b, Maria Miś kl. II b ,Natalia Pietras kl.II b,Katarzyna Półchłopek kl. II b, Gabriela Wężowicz kl. II b, Aleksandra Czupryna kl. II b.,Dominika Kogut kl. II c, Wiktoria Szkotak kl. II c, Kinga Barnaś kl. II c. Po oficjalnej części akademii dziewczynki zaprezentowały kilka wakacyjnych piosenek, wiersz i taniec z  filmu Hannah Montana.