W dniu 18 marca w naszej szkole  odbyło się spotkanie z instruktorem tańca towarzyskiego p. Adamem Kulą prowadzącym zajęcia  w Dąbrowskim Domu Kultury.  Spotkanie zostało zorganizowane przez wychowawców świetlicy szkolnej p. Jadwigę Miś i p. Małgorzatę Gawlik, które  na zajęciach świetlicowych rozwijają u dzieci umiejętności taneczne i prowadzą grupę taneczną Gwiazdeczki (zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć)

Spotkanie z Panem Instruktorem rozpoczęło się krótkim powitaniem, po którym Pan Adam Kula opowiedział o swoim zainteresowaniu tańcem, a także zapoznał uczniów z różnymi rodzajami tańca. Dzieci z uwagą słuchały, po czym zadawały liczne pytania dotyczące  między innymi  jego  kariery tanecznej. Po krótkiej pogadance uczniowie naszej szkoły, którzy uczęszczają na lekcje tańca do Pana Adama zaprezentowali kilka  układów tanecznych. Były to: walc angielski, jive, polka western, polka czeska  a na zakończenie zatańczyły taniec let”s Kiss. Wszyscy podziękowali Panu za przybycie gromkimi brawami.