Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego serdecznie dziękują wszystkim  uczniom, którzy włączyli się w akcję charytatywną "Szkoło Pomóż i TY” 2009.

Tym razem akcja przebiegała pod hasłem: POMÓŻMY ARKOWI. Akcję tę przeprowadziliśmy współpracując z Fundacją na Rzecz Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych ''POMÓŻ I TY''. Zebrany tegoroczny dochód przeznaczyliśmy na rzecz 14-letniego Arkadiusza Kukawskiego, który przyszedł na świat z niewykształconymi kończynami górnymi i dolnymi. Aby Arek mógł prawidłowo rozwijać się i samodzielnie wykonywać codzienne czynności, wymaga zaopatrzenia ortopedycznego w protezy rąk i nóg, których koszt znacznie przekracza możliwości rodziny. Ponadto wraz z postępującym wzrostem, Arka czeka wymiana protez na nowe. Wszystkim ofiarodawcom dziękujemy za okazane serce.