„Wolność – skarb największy”

Ostatniego dnia kwietnia w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.  Wystąpili czwartoklasiści przygotowani przez p. Wiolettę Zych oraz p. Monikę Guzik-Skirzyńską. Swoją obecnością zaszczycili nas: Dyrektor ZOSiP  p. Marian Gajda oraz przewodnicząca Rady Rodziców p. Małgorzata Furgał. Akademię z wielką wprawą i przejęciem prowadzili: Daria Pasternak i Marcin Kawa.  Wiersze bardzo ładnie recytowali: Gabriela Kłos-Kufel, Martyna Kupiec, Paulina Moździerz, Mateusz Szlosek, Bartosz Czupryna, Paulina Kogut, Dominik Kochanek, Przemysław Zych, Anna Chojnowska, Joanna Węgiel, Nadia Meguellati, Daniel Kaganek, Ewa Drąg. Występującym towarzyszył chór szkolny przygotowany i prowadzony przez p. Monikę Guzik-Skirzyńską.