APEL WYCHOWAWCZY

W dniu 12.11.2009 r. odbył sie w naszej szkole apel, na którym Pan Dyrektor Zbigniew Soja przedstawił uczniów, którzy uzyskali wysokie wyniki w etapie szkolnym MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU HUMANISTYCZNEGO, MATAMATYCZNEGO, BIBLIJNEGO I PRZYRODNICZEGO. Wszystkie te cztery  konkursy wygrała jedna uczennica z kl. VI b Joanna Turaj, która odebrała nagrodę, ufundowaną przez dyrekcję. Pan Dyrektor zapoznał również zebranych z listą osób zakwalifikowanych do etapu rejonowego MAŁOPOLSKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH.

MAŁOPOLSKI KONKURS HUMANISTYCZNY  JOANNA TURAJ - KL. VI B, NGA PIOTROWSKA - KL. VI A
MAŁOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY JOANNA TURAJ - KL. VI B, GRZEGORZ MORAWIEC - KL. VI A, ALEKSANDRA POCHROŃ - KL. VI B
MAŁOPOLSKI KONKURS BIBLIJNY JOANNA TURAJ - KL. VI B

Gratulujemy wszystkim uczestnikom!

życzymy sukcesów w kolejnych etapach konkursu!