W dniach 17 i 18 marca br. w naszej szkole odbyły się eliminacje szkolne Powiatowego Turnieju BRD „Wzorowo i bezpiecznie” dla klas I – III. Do turnieju zgłosiło się 26 uczestników, którzy zostali przygotowani przez swoje wychowawczynie panie: Ranatę Klimek, Barbarę Stępnik, Renatę Nadolską, Małgorzatę Panek – Sojkę, Barbarę Trzpit. Tegoroczne przygotowania do turnieju rozpoczęto już parę miesięcy wcześniej, aby objąć szkoleniem większą grupę dzieci, co podniosło poziom rywalizacji o miejsce w reprezentowaniu szkoły na gminnym etapie turnieju.

Udział w turnieju, to doskonały sposób na wyrobienie odpowiednich nawyków i zachowań na drodze. Wszyscy uczestnicy doskonale poradzili sobie z zadaniami, mimo, iż w stosunku do poprzedniego roku podwyższono znacznie stopień trudności testu.

Do etapu gminnego w wyniku eliminacji ( po dogrywkach) zakwalifikowali się:  NATALIA PIETRAS KLASA III B, SZYMON JANUSIEWICZ KLASA III B, PIOTR KLIMOWSKI KLASA III B.

UCZESTNICY

DOGRYWKA    II

22/24

23/24

Minimalna różnica punktowa świadczy o bardzo dobrym przygotowaniu uczniów, co jest zasługą ich nauczycieli.

Na konkurs przybył również dyrektor szkoły Zbigniew Soja, który aktywnie wspiera wszelkie akcje, mające na celu promowanie zdrowia i bezpieczeństwa najmłodszych.

Turniej przeprowadziły p. Renata Klimek i p. Małgorzata Gawlik, która opracowała testy turniejowe.

ZWYCIĘZCOM GRATULUJEMY !!! Życzymy powodzenia w kolejnych etapach konkursu.