W niedzielne popołudnie 4 października 2009 roku świetlicowy zespół taneczny „Gwiazdeczki”, od kilku lat, prowadzony jest przez p. Małgorzatę Gawlik i p. Jadwigę Miś,  wystąpił na estradzie DDK podczas imprezy integracyjnej w ramach partnerstwa w Gminie Dąbrowa Tarnowska pod hasłem „Podaruj czas rodzinie”.

Organizatorzy zadbali o wspaniałe indywidualne upominki dla wszystkich  występujących oraz dla zaangażowanych szkół.

Podczas imprezy zwiedzać  można było wystawę prac plastycznych  wykonanych przez uczniów naszej szkoły pod hasłem: „Stop przemocy! pod kierunkiem p. Moniki Guzik – Skirżyńskiej i p Anny Fido.

Projekt współfinansowany był przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.