I MIEJSCE W POWIATOWYM  KONKURSIE „Jaka jesteś Europo”

10 maja 2010 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Europie. Konkurs obejmował wiedzę od początku powstania Wspólnot Europejskich do współczesnej postaci UE, w zakres materiału wchodziła również znajomość struktur UE i czołowych przywódców. Uczestnicy musieli wykazać się także znajomością tradycji, kultury, historii o następujących państwach: Polski, Włoch, Hiszpanii, Francji, Grecji i Wielkiej Brytanii. Każda drużyna przygotowała również przewodnik o wybranej gminie.

Do konkursu zgłosiło się dwie drużyny:

I miejsce zdobył SKE „Euroczat” w składzie: Joanna Turaj, Agnieszka Walus, Agnieszka Kupiec, Aleksandra Pochroń  pod kierunkirm p. Małgorzaty Gawlik.

II miejsce zajęła również nasza szkoła a drużynę reprezentowali: Joanna Węgiel, Jan Sojka, Jakub Kupiec, Wojciech Kmiecik przygotowani przez  p. Sławomira Batora.

Gratulujemy wysokich lokat !!!