Nasi uczniowie na lodowisku w Dębicy

30-sto osobowa grupa uczniów naszej szkoły wraz z koleżankami i kolegami z SP nr 1 pod opieką p. Anny Fido i siostry Agaty spędzili wolny czas na lodowisku  w Dębicy. Wyjazd odbył się 18 lutego 2010 roku od godz. 16.45 do 21.00. Wszyscy miło spędzili czas na tafli,  świetnie bawiąc się i udoskonalając umiejętność jazdy na łyżwach. Niektórzy okupili ten pobyt nawet stłuczeniami i siniakami. Uczniowie wrócili do domu zadowoleni.

Warto wspomnieć, że 20 uczniów z naszej szkoły jako Kolędnicy Misyjni pod kierunkiem  p. Anny Fido w czasie ferii odpoczywało w Czchowie.

Należy dodać, że Kolędnicy Misyjni w tym roku zebrali w diecezji tarnowskiej rekordową sumę - ponad 1 milion 140 tys. złotych. Dzieci między Świętami Bożego Narodzenia, a Nowym Rokiem odwiedzili domy mieszkańców diecezji tarnowskiej. Jest to rekordowa suma i najwyższa w skali kraju. Każdego roku przybywa dzieci, które angażują się w akcję kolędników misyjnych.