„Lubię czytać”

10 lutego 2010 roku odbył się w naszej szkole I etap VII edycji konkursu „Lubię czytać”, przeprowadzony przez p. Marzannę Pikul.

Głównym organizatorem konkursu jest Biblioteka Pedagogiczna w Tarnowie we współpracy z filiami Bibliotek Pedagogicznych i Bibliotekami Szkolnymi. Uczestnicy rozwiązywali test ze znajomości treści czterech książek Astrid Lindgren: „Bracia Lwie Serce”, „Emil ze Smalandii”, Mio mój Mio”, Rasmus i włóczęga”.

II etap – międzyszkolny- odbędzie 24 lutego w Tarnowie. Wezmą w nim udział dwie uczennice klasy VI b: Joanna Węgiel i Aleksandra Pochroń, które zdobyły najwięcej punktów. Do tego etapu należy dodatkowo przeczytać jeszcze dwie pozycje związane z biografią Astrid Lindgren.

Gratulujemy dokładnej znajomości książek

i życzymy powodzenia w II etapie konkursu!