Dnia 29 października 2009 r., tj. czwartek, o godzinie 10:00 odbył się Turniej Wiedzy o Wielkiej Brytanii. Organizatorami turnieju byli nauczyciele języka angielskiego oraz Szkolny Klub Europejski „Eurochat”. Prace plastyczne zostały ocenione przez p. Monikę Guzik-Skirzyńską. Był to konkurs szkolny, przeznaczony dla uczniów klas VI. W turnieju wzięły udział 4 trzyosobowe drużyny z klas VI. Turniej obejmował wiadomości dotyczące kultury, historii i geografii Wielkiej Brytanii. Przebiegał on w kilku częściach. W pierwszej części drużyny rozwiązywały test wyboru, w drugiej części wykonywały prace plastyczne przedstawiające symbole związane z Wielką Brytanią, w trzeciej części drużyny odpowiadały na pytania otwarte, zaś w czwartej części nazywały znane miejsca przedstawione na wylosowanych zestawach ilustracji.

Wyniki Turnieju Wiedzy o Wielkiej Brytanii:

Miejsce I – drużyna B – 38 pkt (Kupiec Agnieszka, Turaj Joanna, Walus Agnieszka, kl. VI b)

Miejsce II – drużyna C – 28,5 pkt (Dudek Karolina, Pagos Aleksandra, Piasecka Karolina, kl. VI a)

Miejsce III – drużyna D – 24,5 pkt (Kuchta Katarzyna, Pochroń Aleksandra, Wójcik Patrycja, kl. VI b)

Miejsce IV – drużyna A – 21 pkt (Kajmowicz Bartosz, Minorczyk Dominik, Partyński Jakub, kl. VI a)