ZAKOŃCZENIE ROKU ŚWIETLICY SZKOLNEJ

Świetlica szkolna stanowi integralną  część naszej szkoły a  uczęszcza do niej aż 78 uczniów z klas I-III. W ciągu  roku szkolnego  wychowankowie świetlicy aktywnie biorą udział w zajęciach świetlicowych, a także  konkursach szkolnych i pozaszkolnych. Co roku świetlica uroczyście kończy rok szkolny . Na akademii  wychowankowie prezentują swoją działalność a także zostają nagrodzeni uczniowie za szczególną pracę na rzecz świetlicy  i szkoły.

W dniu 23 czerwca br. panie nauczycielki świetlicy zorganizowały akademię ,by podziękować uczniom za pracę. Na początku uroczystości uczniowie klas III przedstawili bajkę  o tematyce prozdrowotnej pt: „Jaś i Małgosia” . Następnie Maksymilian Mol z kl. I A  zaprezentował  bluesa na gitarze klasycznej. Po czym dziewczynki z klasy III B zatańczyły taniec cheerliderek.

W drugiej części Pan Dyrektor  Zbigniew Soja wręczył  dyplomy uczniom z klas I-II , którzy  wykazali się największą aktywnością w świetlicy szkolnej w bieżącym roku szkolnym.

Byli to:

Maksymilian Mol  kl. I A

Gabriela Gmyr   kl. I A

Klaudia Guca    kl. II A

Kupiec Kinga   kl. I A

Magdalena Chojnacka  kl. II A

Jagoda Bartula  kl.I I A

Jakub Kmieć  kl. II A

Kinga Łapa  kl. II B

Dominika Augustyniak  kl. II B

Maria Wątroba     kl.II B

Piotr Rogowski   kl. II B

Angelika Jarocińska  kl. II B

Uczniowie klas III , którzy owocnie pracowali w świetlicy przez ostanie trzy lata , w kółku teatralnym „Jupiter”, grupie tanecznej „Gwiazdeczki’, a także w kółku ekologicznym „Ekosowa”, zostali wyróżnieni nagrodami książkowymi.

Są to:

Klaudia Waśniowska kl. III A

Krzysztof Micek  kl. III A

Ewelina Kurek  kl. III A

Natalia Pietras  kl. III B

Katarzyna Półchłopek  kl. III B

Natalia Trędota  kl. III B

Aleksandra Marek  kl. III B

Maria Miś  kl. III B

Aleksandra Czupryna  kl. III B

Katarzyna Korzec kl. III B

Wiktoria Szkotak  kl. III C

Kinga Barnaś  kl. III C

Barbara Tomaszek  kl. III C

Dominika Kogut    kl. III C

Zostały również wręczone dyplomy za zajęcie czołowych miejsc w świetlicowych konkursach  przeprowadzonych w ostatnim czasie: konkurs skoków na skakance, a także matematyczny. Ponadto słodką nagrodę drogą losowania otrzymało dwoje uczniów za ofiarowanie pomocy dydaktycznych dla dzieci w Afryce w akcji : BEAFRIKA. Byli to Toczek Michał z kl.I a i Półchłopek Katarzyna z kl. III b.

Na zakończenie uroczystości Pan Dyrektor serdecznie podziękował nauczycielkom świetlicy; p. Małgorzacie Gawlik i p. Jadwidze Miś za owocną pracę z wychowankami świetlicy w bieżącym roku szkolnym,  a także rodzicom za pomoc w organizacji niektórych przedsięwzięć.