APEL DO RODZICÓW

SZANOWNI PAŃSTWO!

W dzisiejszym świecie, dzieci wzrastają w społeczeństwie zmotoryzowanym. Muszą, więc być przygotowane na wszystkie wynikające z tego powodu zagrożenia.

Nauka właściwego zachowania w ruchu drogowym to dla Państwa dzieci nie tylko poszerzenie wiadomości w otaczającym je świecie, ale i pomoc, która może uratować im życie. Dlatego szczególną uwagę należy zwrócić na najmłodszych uczestników ruchu drogowego.

Zadaniem dorosłych jest, przede wszystkim, zwiększenie bezpieczeństwa na drodze, eliminowanie zagrożeń wypadkowych i przygotowanie dzieci, krok po kroku, do uczestnictwa w ruchu drogowym.

Nikt nie ma wątpliwości, że dzieci naśladują dorosłych, a to zobowiązuje Państwa jako rodziców, do przestrzegania przepisów ruchu drogowego.

Sami zadbajcie o bezpieczeństwo

Swoich dzieci.

Kupujcie tylko tą odzież wierzchnią,

która ma naszyte