II MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE DLA UCZNIA NASZEJ SZKOŁY

W dniu 06.06.2011 r. w Klubie Golfowym Royal Kraków Golf Ochmanów k. Niepołomic odbyło się wręczenie nagród dla uczestników konkursów odbywanych w ramach programu edukacyjnego ,,Trzymaj formę!''

realizowanego przez Państwowy Inspektorat Sanitarny woj. małopolskiego przy czynnym współudziale szkół.

Uczeń naszej szkoły Ernest Bieś z klasy VI a zdobył II miejsce w województwie za swój plakat

pt. ,,Zdrowie na talerzu". Wcześniej uhonorowano go I nagrodą w konkursie na szczeblu powiatu.
Oprócz dyplomu otrzymał atrakcyjne nagrody rzeczowe przydatne do nauki, sportu i rozrywki.
Jako współorganizatorzy konkursu na imprezie znaleźli się również przedstawiciele redakcji gazety lokalnej ,,Zdrowie w Krakowie".
                Podczas pobytu w Ochmanowie zaproszeni uczniowie mieli okazję skorzystać z lekcji golfa pod okiem doświadczonego instruktora, a także zwiedzić rozległe pola golfowe i zapoznać się z profesjonalnym sprzętem do tej gry. Pobyt urozmaiciły smaczne potrawy z grilla.
Zwycięskie prace można obejrzeć na wystawie zorganizowanej w Wojewódzkiej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Krakowie.