NAUCZYCIELOM W DNIU ICH ŚWIĘTA

Dnia13 października w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.  Wystąpili uczniowie klas piątych przygotowani przez p. Wiolettę Zych oraz p. Monikę Guzik-Skirzyńską. Swoją obecnością zaszczycili nas: Pan Burmistrz Marek Minorczyk oraz przedstawiciele Rady Rodziców: przewodniczący Pan Andrzej Sołtys i Pani Edyta Miś. Akademię prowadziły uczennice:  Anna Chojnowska i Martyna Kupiec. Wiersze recytowali: Mateusz Szlosek, Wojciech Kolarczyk, Dominik Kochanek oraz Ewa Drąg.  W scence telewizyjnej udział wzięli: w roli prezenterów - Daria Pasternak, Jakub Minor, jako minister edukacji -  Bartosz Czupryna, w roli nauczycielek  - Gabriela Kłos-Kufel oraz Jagoda Łabuda. W scence przedstawiającej epizod z życia klasy szkolnej wystąpili: jako nauczycielka Gabriela Kłos-Kufel , a w role rozleniwionych wakacjami uczennic wcieliły się : Aleksandra Houda, Ewa Drąg, Paulina Moździerz, Wiktoria Zaborek. Występującym towarzyszył chór szkolny przygotowany i prowadzony przez p. Monikę Guzik-Skirzyńską.