POZNAJ ZANIM ZDECYDUJESZ – DZIEŃ OTWARTY

W naszej szkole od 21 lutego do 31 marca 2011 roku trwają zapisy do pierwszej klasy na rok szkolny 2011/2012. Dlatego 4 marca 2011 roku został zorganizowany Dzień Otwarty Szkoły dla sześciolatków z dąbrowskich przedszkoli i ochronki.

Dzieci były bardzo podekscytowane. Swoją obecnością sprawiły dużą przyjemność Dyrekcji, Gronu Pedagogicznemu i  uczniom SP nr 2. Dzięki doskonałej współpracy nauczycieli i Samorządu Uczniowskiego goście  obejrzeli  przedstawienie o patronie szkoły – Mikołaju Koperniku. Natomiast uczniowie klas I wraz z swoimi wychowawczyniami przyjęli ich w swoich salach, gdzie odbyły się zajęcia „Już niedługo w szkole”. W czasie, których dzieci m.in. mogły usiąść w szkolnej ławce, pooglądać książki, zeszyty i napisać swoje imię na tablicy.

Na zakończenie spotkania zapoznali się z zapleczem i dorobkiem szkoły oraz otrzymali drobne upominki. Mamy nadzieję, że być może niektórzy z nich od września dołączą do naszej społeczności uczniowskiej.

Serdecznie zapraszamy oraz dziękujemy dyrekcjom, nauczycielom dąbrowskich przedszkoli  i ochronki za umożliwienie spotkania.