Tegoroczne eliminacje gminne Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym odbyły 24 marca 2011 r.  Gospodarzem była Publiczna Szkoła Podstawa Nr 1 im. Jana Pawła II w Dąbrowie Tarnowskiej.

Do rywalizacji przystąpili uczniowie z siedmiu szkół podstawowych. Zgodnie z regulaminem turnieju na etapie gminnym drużyny piszą  test ze znajomości zasad i przepisów ruchu drogowego. Najlepsza drużyna  weźmie udział  w zmaganiach w turnieju BRD w testach teoretycznych i praktycznych na szczeblu powiatowym i wyższych. W tym roku zabrakło naszej drużynie 1 punktu do miejsca III a 7 punktów do miejsca I. To mało i dużo, ale najważniejsze w tym było to, że uczniowie mogli powtórzyć i utrwalić wiedzę zakresu BRD i to czego się nauczyli wykorzystają w swoim życiu.

Gratulujemy naszej drużynie w składzie: Tomasz Skrzek, Michał Bobro, Szymon Janusiewicz.