BETLEJEMSKA DROGA

22 grudnia 2010 r.  w atmosferę świąt Bożego Narodzenia wprowadziło zebranych piękne przedstawienie jasełkowe pt. „Betlejemska Droga” zaprezentowane przez uczniów  klas pierwszych Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej pod kierunkiem p. Barbary Stępnik i p. Renaty Klimek.

Aktorzy prezentowali się w pięknych strojach przygotowanych przez rodziców i wychowawców.

Jasełka wzruszyły całą społeczność szkolną, zaproszonych gości: p. Jadwigę Kusior, p.  Mariana Gajdę, p. Andrzeja Sołtysa oraz rodziców uczniów klas pierwszych. Mali aktorzy spisali się na medal, a za swój występ otrzymali ogromne brawa od publiczności.

Następnie przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wręczyli Dyrekcji Szkoły i zaproszonym gościom stroiki świąteczne.

Końcowym akcentem uroczystości był piękny popis dwóch zespołów wokalnych - uczestników „Gminnego Konkursu Kolęd i Pastorałek”, przygotowanych przez p. Janinę Kwaśniak , p. Małgorzatę Gawlik i p. Jadwigę Miś.