W marcu odbył się etap szkolny Powiatowego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego klas I – III „Wzorowo i bezpiecznie”, do którego zakwalifikowało się 33 uczniów z klas I – III. Wiedza uczniów była tak duża, że potrzebna była dogrywka, po której wyłoniono trzech najlepszych uczniów. Przy organizacji konkursu pomocą służyli członkowie SKB „Stopka”.
                  Drużyna w składzie: Michał Skrzek klasa III a, Klaudia Guca klasa III a – wych. Małgorzta Panek – Sojka,  Marcin Cygan klasa III c – wych. Renata Nadolska będzie reprezentować naszą szkołę w etapie gminnym. Zwycięzców czeka  jeszcze dużo pracy. Życzymy powodzenia na gminnie.
                  Organizacją konkursu zajęły się p. Małgorzata Gawlik, p. Renata Klimek oraz p. Barbara Stępnik.