Konkurs czytelniczy

„Mikołajek to Ja i Ty”

Konkurs został przeprowadzony 14 grudnia 2010 r. Opracowaniem pytań testowych i organizacją zmagań zajęła się p. Marzanna Pikul – nauczyciel bibliotekarz.

Cele konkursu dotyczyły popularyzacji czytelnictwa książek, sprawdzenia stopnia ich znajomości i aktywizacji dzieci. Do zmagań zgłosiło się 12 uczniów z klas: IV b, IV c, VI a. Wszyscy musieli dokładnie zapoznać się z treścią książki „Mikołajek i inne chłopaki”.

Po sprawdzeniu prac, zostały wyłonione trzy pierwsze miejsca. Osoby z najwyższą liczbą punktów otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz nagrody książkowe, które wręczyła pani wicedyrektor Lucyna Wróbel. Pozostali uczniowie otrzymają wzorowe wpisy do dziennika lekcyjnego.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy bardzo dobrej znajomości książki  i gorąco zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach. Cieszymy się, że są  w naszej szkole uczniowie, których nie trzeba nakłaniać do udziału w różnorodnych zadaniach związanych z czytelnictwem.

Wyniki konkursu:

I miejsce – Katarzyna Korzec kl. IV b