Konkurs wiedzy o patronie szkoły – eliminacje klasowe

27 stycznia 2011 r. odbyły się eliminacje klasowe szkolnego konkursu wiedzy o patronie szkoły Mikołaju Koperniku w ramach obchodów uroczystości jubileuszowych naszej szkoły.

Konkurs miał na celu przybliżyć uczniom biografię patrona szkoły, jak również zwrócić ich uwagę na doniosłość rewolucyjnego odkrycia Mikołaja Kopernika. W konkursie wzięło udział 145 uczniów z klas IV –VI. Do finału, który odbędzie się 16 lutego o godz. 9.45 w świetlicy szkolnej zakwalifikowali się uczniowie uzyskujący największą liczbę punktów w poszczególnych klasach.

Klasa IV a – Wiktor Markowicz, Dominika Pilas, Paulina Dziedzic

Klasa IV b – Michał Zaborek, Natalia Pietras, Szymon Janusiewicz, Natalia Trędota

Klasa IV c – Bartłomiej  Sztorc, Natalia Ogorzelec, Piotr Baran, Tomaszek Barbara

Klasa V a – Mateusz Szlosek, Marcin Kawa, Grzegorz Panek,

Klasa V b – Przemysław Kiełbasa, Anna Chojnowska, Nadia Meguellati

Klasa VI a – Łukasz Nowak, Andrzej Mosio, Tomasz Skrzek

Klasa VI b – Patrycja Białas, Kinga Gawlik, Weronika Rarus, Agnieszka Kijak

Organizatorami konkursu są panie: Marzanna Pikul i Małgorzata Gawlik, a patronat honorowy nad konkursem objął Dyrektor Szkoły Zbigniew Soja.