MINI Konkurs czytelniczy „Sławni Polacy”

W piątek, 26 listopada w Szkolnej Bibliotece został rozstrzygnięty MINI KONKURS „Sławni Polacy”. Kilka tygodni temu na gazetce „Echo Biblioteki” pojawiły się wybrane sylwetki najsławniejszych Polaków. Chętni uczniowie mogli zapoznać się z treścią zamieszczoną pod zdjęciami, zgłosić się do Biblioteki  i odpowiedzieć przynajmniej na dwa pytania, które układały  Natalia Ogorzelec i Julia Skrzek z klasy IV c, należące do Koła Bibliotecznego.

Bezkonkurencyjny okazał się Jan Sojka z klasy VI a. Jego wiedza znacznie wykraczała poza ramy tego konkursu. Wszyscy byliśmy zaskoczeni, że Jaś tak pięknie odpowiadał na wszystkie pytania. W nagrodę otrzymał dyplom i piękny album. Jak widać, jeśli się chce, to można wiele. Brawo, brawo!

Wszystkich uczniów zachęcamy do czytania gazetek na szkolnych korytarzach. Okazji do tego jest bardzo wiele, a może znów będzie możliwość pochwalenia się swoją wiedzą?

Zapraszamy!