Konkurs ”Odblaskowa szkoła” podsumowany

W dniu 28 września 2010 r. w naszej szkole nastąpiło podsumowanie konkursu „Odblaskowa szkoła”. którego celem było zwiększenie aktywności dyrektorów szkół podstawowych,  lokalnych władz samorządowych i rodziców w zakresie wyposażenia uczniów w elementy odblaskowe. Akcja dała możliwość wykazania, że szkoła nie tylko uczy, ale również dba o bezpieczeństwo swoich podopiecznych zwłaszcza w drodze do i ze szkoły. W tą akcję trwającą od początku września włączyli się wszyscy uczniowie, ich rodzice i  nauczyciele szkoły. Rozdano wiele dyplomów i nagród.  Pan Dyrektor Zbigniew Soja pogratulował wszystkim zwycięzcom i podziękował nauczycielom, dzieciom i ich rodzicom za zaangażowanie w realizację projektu. Wśród gości był pan policjant Jarosław Kmieć, który jeszcze raz zwrócił uwagę, na to, że człowiek widoczny jest bezpieczny. Uczniowie szkoły zostali wyposażeni w elementy odblaskowe.