Wakacje w Poroninie

W dniach 23.08. - 25.08.2010 r. z inicjatywy nauczycieli p. Anny Fido i p. Małgorzaty Wódka, w ramach zagospodarowania wolnego czasu wakacyjnego, został zorganizowany wyjazd do Poronina. Uczestnicy wypoczywali w atrakcyjnym Ośrodku Wypoczynkowym "Limba". Dzieci jadąc bryczkami zwiedzały okolicę, brały udział w różnych zabawach, grach sportowych tj. piłka nożna, koszykówka, bilard, tenis stołowy, piłkarzyki, itp. Będąc na Gubałówce podziwiały widok Tatr, a także jeździły na letnim torze saneczkowym. Były również na Krupówkach, skoczni narciarskiej i w Parku Wodnym w Zakopanem. Wiele radości sprawiła uczniom dyskoteka i ognisko, połączone z zabawami w szałasie. Wszyscy wrócili pełni wrażeń i gotowi rozpocząć kolejny rok szkolny 2010/2011.