Prace wysłane!!! Czekamy na wyniki

Wiele emocji naszym uczniom działających w SKB dostarczył konkurs plastyczny „Bezpieczna droga do szkoły” ogłoszony przez firmę Renault.  Konkurs plastyczny jest jednym z czterech elementów programu edukacyjnego „Bezpieczeństwo dla wszystkich”. Miał charakter grupowy  a wykonania przepięknych prac podjęła się grupa  świetlicowa oraz uczniowie z  klasy IV b i VI b pod kierunkiem p. Małgorzaty Gawlik i p. Małgorzaty Wódki. Zadanie konkursowe polegało na przygotowaniu dowolną techniką plastyczną plakatu ilustrującego hasło przewodnie "Bezpieczna droga do szkoły”. Na ulicach giną dzieci. Giną dlatego, bo często dorośli nie zwracają na nie uwagi, nie zapewniają im bezpieczeństwa. Ważne jest to, że uczniowie w swoich pracach przedstawiali nie tylko właściwe zachowania w ruchu drogowym, ale także konsekwencje zachowań niewłaściwych.  Na konkurs wysłaliśmy 15 prac i czekamy na wyniki.