Projekt znaczka odblaskowego

Na zagrożenia związane z ruchem drogowym szczególnie narażone są dzieci najmłodsze, dlatego  nauczyciele świetlicy 11 września 2010 roku przeprowadzili konkurs dla klas I – III na projekt znaczka odblaskowego.

Konkurs ten w atrakcyjny sposób, poprzez zabawę i praktyczne działania przybliżył  dzieciom tematykę związaną z wychowaniem komunikacyjnym. W jego realizację udało nam się zaangażować nie tylko uczniów, ale także ich rodziców, nauczycieli. Celem konkursu było zwrócenie uwagi na potrzebę noszenia odblasków, ale przede wszystkim wyposażenie w  znaczki odblaskowe, które są bardzo pomysłowe, ciekawe i wykonane samodzielnie. Materiał na znaczki odblaskowe został przekazany przez organizatorów konkursu.

Oceny prac dokonała nauczycielka sztuki, p. Monika Guzik – Skirzyńska, która wyróżniła następujące prace:

I miejsce –  Gabriela Gmyr  z klasy II A

II miejsce –  Izabela Sojka z klasy I B

II miejsce Klaudia Kościuk z klasy II A

III miejsce –  Aleksandra Wąsik  z klasy V B

Wyróżnienie -  Kinga Janusiewicz z klasy II A

Wyróżnienie – Agnieszka Baran z klasy III B

Wyróżnienie – Aleksandra Pęcak z klasy I A

Najciekawsze projekty będą zaprezentowane podczas podsumowania akcji „Odblaskowa szkoła”.