Sukces Kolędników Misyjnych

8 stycznia 2011 roku  36 osobowa grupa Kolędników Misyjnych ze Szkoły Podstawowej nr 1 i nr 2 z parafii Dąbrowa Tarnowska pod opieką siostry Agaty Trzaski i p. Anny Fido wzięła udział w XIII spotkaniu Kolędników Misyjnych w Tarnowie w parafii bł. Karoliny Kózkównej, które rozpoczęło się o godzinie 10.00 mszą świętą celebrowaną przez Księdza Biskupa Wiktora Skworca. Po niej jedna z grup kolędniczych zakolędowała księdzu Biskupowi, który był zachwycony postawą  Kolędników, którym nie jest obojętny fakt, że na całym świecie żyją dzieci, których dzieciństwo upływa w cierpieniu  i niedostatku. Następnie uczestnicy spotkania zobaczyli krótki film o realizacji projektów kolędniczych oraz wzięli udział w tradycyjnym konkursie na najładniejszy strój kolędniczy, w którym grupa dąbrowska w składzie: Laura Orwat, Łukasz Nowak, Gabriela Świątek, Michał Białas, Michał Bobro i Szymon Hnatyk z klasy VI a ze Szkoły Podstawowej nr 2 zajęła IV miejsce w diecezji. Gratulujemy!