IX Miejski Turniej Halowej Piłki Nożnej Czwartoklasistów.

22 marca 2011 r w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej odbył się IX Miejski Turniej Halowej Piłki Nożnej Czwartoklasistów.

Do rywalizacji przystąpiły drużyny z klasy 4 a i 4 b Szkoły Podstawowej Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej oraz 3 zespoły gospodarzy: klasa 4 a, 4 b i 4 c.

Turniej został rozegrany systemem „każdy z każdym”, po którym zwycięzcą – z dorobkiem 10 pkt okazała się ekipa z kl. 4 b Szkoły Podstawowej Nr 2 w składzie: Maciej Kuchta, Szymon Janusiewicz, Piotr Klimowski, Sebastian Skalak, Michał Zaborek, Łukasz Forgiel i Michał Walus. Na drugim miejscu zawody zakończyła drużyna gospodarzy z klasy 4 a, która uzyskała 9 pkt, natomiast na trzeciej pozycji uplasowała się drużyna z klasy 4 a Szkoły Podstawowej Nr 1 z dorobkiem 7 pkt.

Poza podium rozgrywki zakończyły drużyny: z klasy 4 b Szkoły Podstawowej Nr 1- na miejscu czwartym, klasyfikację natomiast zamknęła drużyna gospodarzy z klasy 4 c.

Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy, a trzy pierwsze drużyny zostały dodatkowo uhonorowane statuetkami.

Tytuł i puchar Króla Strzelców rozgrywek otrzymał zdobywca 7 bramek - Jakub Kot z klasy 4 a Szkoły Podstawowej Nr 1, który miał na koncie o 1 trafienie więcej od Oktawiana Majchrowicza z klasy 4 a Szkoły Podstawowej Nr 2.

Zawody przeprowadzili i sędziowali: Grzegorz Kozaka i Krzysztof Niemiec.