„Andrzejkowy wieczór poezji dziecięcej”

„Wiersze to jeszcze jeden sposób mówienia do drugiego człowieka – i do samego siebie” – te słowa ks. Jana Twardowskiego były mottem „Andrzejkowego wieczoru poezji dziecięcej”, który odbył się 30 listopada 2010 r. o godz. 17.00 w naszej szkole. Uczestniczyło w nim dwunastu członków z Kółka Bibliotecznego  i  Szkolnego Klubu Europejskiego „Euroczat”.

Andrzejkowy wieczór  spotkał się z dużym zainteresowaniem młodych miłośników poezji. Organizatorami tego niecodziennego spotkania była p. Marzanna Pikul i p. Małgorzata Gawlik.