16 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie działalności świetlicy w roku szkolnym 2010/2011. Koniec roku to najprzyjemniejszy czas w przekonaniu wszystkich uczniów i z wielką radością czekają na wakacje. Zanim jednak udaliśmy się na upragniony wypoczynek, świetliki przygotowały program artystyczny, kolejny raz odsłaniając przed zgromadzoną publicznością swoje zdolności artystyczne. Scenki kabaretowe dotyczące higieny i zdrowego trybu życia przedstawili wcielając się w znane postacie z bajek. Po przedstawieniu przyszedł czas na podsumowanie całego roku i wręczenie podziękowań, a nie ma, co kryć było ich sporo. Wręczenia dyplomów i nagród książkowych dla uczniów klasach III dokonał p. dyrektor szkoły Zbigniew Soja, a uśmiechy na twarzach dzieci gościły jeszcze długo. Za całość uroczystości były odpowiedzialne p. Jadwiga Miś i p. Małgorzata Gawlik, które również otrzymały podziękowania od dyrekcji szkoły za pracę, zaangażowanie i promowanie szkoły i świetlicy nie tylko w środowisku szkolnym i lokalnym, ale również w ogólnopolskim.