25 listopada - Światowy Dzień Pluszowego Misia

„Czy to jutro, czy to dziś - wszystkim jest potrzebny miś?"  pod takim hasłem w naszej szkole obchodzony był Światowy Dzień Pluszowego Misia zorganizowany przez p. Małgorzatę Gawlik i p. Jadwigę Miś.  Jak co roku świetlica szkolna włącza do swoich działań wszystkich uczniów klas I – III.  Nasze świętowanie rozpoczęliśmy na zabawie andrzejkowej gdzie panie organizatorki dnia przeprowadziły zabawy z pluszakami i śpiewano misiowe przeboje. Wcześniej przeprowadzono konkurs plastyczny pod hasłem „Nasze misie, miśki, misiaczki” i zorganizowano wystawę pluszowych misiów - maskotek, które udostępniły dzieci.

Świetliki również uczestniczyli w zajęciach, na których przypomniano historię pluszowego misia, czytano wiersze, rozwiązywano zagadki o misiach, śpiewano piosenki i świetnie się bawiono.