W dniu 20 marca 2012 r. zostały przeprowadzone w naszej szkole eliminacje szkolne do Gminnego Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla szkół podstawowych i gimnazjalnych. Do eliminacji przystąpiło 18 uczniów z kl. IV – V. Najlepszymi okazali się: Michał Skrzek IV a, Klaudia Guca IV a, Jakub Jaworski IV c i to oni będą reprezentować naszą szkołę na szczeblu gminnym. Trzecie  miejsce zajął Filip Czosnyka z kl. V a przegrywając tylko 1 punktem. Na czwartej pozycji zakwalifikowali się: Karol Wielgus kl. V a, Krzysztof Micek kl. V a, Gabriela Mirek kl. IV c, Natalia Burzec kl. IV c i Hubert Sas kl. IV c. Kolejne miejsca zajęli: Ewelina Kurek kl. V a, Marcin Cygan kl. IV c, Piotr Klimowski kl. V b, Szymon Janusiewicz kl. V b, Dominika Augustyńska kl. IV c, Jagoda Bartula kl. IV c, Maksymilian Sokorski kl. IV c, Paulina Dziedzc kl. V a i Bartłomiej Bąk kl. V a. Eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym odbędą się 26 marca 2012 r. w Szkole Podstawowej nr 1. Gratulujemy wszystkim tak dużej wiedzy i życzymy powodzenia. Eliminacje na etapie szkolnym przygotowała i przeprowadziła p. Małgorzata Wódka.