Młodzież zapobiega pożarom” – eliminacje szkolne

W dniu dzisiejszym w naszej szkole odbyły się eliminacje szkolne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. Udział w nich wzięli uczniowie z klas IV – V: Klaudia Guca – IV a, Kinga Golemo – IV a, Paulina Dziedzic – V a, Kamil Miś – V b, Przemysław Łata  - V c, Wojciech Młynek – V c, Bartłomiej Sztorc – V c. Rywalizacja między uczniami była wyrównana. Najlepszymi okazali się Przemysław Łata i Wojciech Młynek, którzy razem z Wojciechem Kolarczykiem będą reprezentować szkołę w eliminacjach gminnych. Gratulujemy wszystkim uczestnikom, którzy odważyli się przystąpić do tak trudnego turnieju, a zwycięzcom życzymy sukcesów w dalszych etapach. Eliminacje szkolne przygotowały p. Małgorzata Gawlik i p. Małgorzata Wódka.

Eliminacje gminne odbędą się 19.03.2012 r. o godz. 10.00 w Urzędzie Miejskim w Dąbrowie Tarnowskiej.