dłonie,flagi,fotografie,globusy,osoby,państwa,światy,UE,Unia Europejska,ziemia„Jaka jesteś Europo?”

Miło nam poinformować, że drużyna reprezentująca Szkolny Klub Europejski „Euroczat” zdobyła I miejsce w XI edycji Powiatowego Konkursu „Jaka jesteś Europo?”, który odbył się 8 maja 2012 r. w PSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej. Ten sukces, to wynik kilkutygodniowej pracy Katarzyny Korzec, Macieja Kuchty, Małgorzaty Kupiec i Michała Walusa – uczniów klasy V b. Serdecznie gratulujemy zwycięstwa!

Cieszymy się, że nasi uczniowie, to już prawie eksperci z zakresu wiedzy o Europie i Unii Europejskiej. W ubiegłym roku większość członków tej drużyny zajęła II miejsce. Jak widać, nabyta i wciąż poszerzana wiedza przynosi wysokie efekty. Jest to możliwe dzięki zaangażowaniu uczniów, ich zapałowi do pracy oraz odpowiednim cechom charakteru. Wszystkim uczniom życzymy podobnych sukcesów w wielu konkursach szkolnych i pozaszkolnych.

Uczniów przygotowywały panie Małgorzata Gawlik i Marzanna Pikul.