„Masz jedno życie”

Klasy IV i V naszej szkoły obejrzały film przygotowany przez Wydział Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji i Krajową Radę Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego pt „Masz jedno życie”. Film zrobił wielkie wrażenie na oglądających. Pomimo, że dane statystyczne nie są z tego roku, to i tak uczniowie byli przerażeni i niedowierzali, że w wypadkach drogowych ginie tyle osób. I jak zostało pokazane w materiale filmowym można to porównać do tego, że co drugi dzień znika jedna klasa 30 osobowa. To dało do myślenia uczniom. Zapoznali się również z przyczynami wypadków drogowych oraz z ich konsekwencjami. Zobaczyli również skutki niezapinania pasów bezpieczeństwa i nieprzestrzegania przepisów drogowych. Całość kończy przepiękne motto, które pozostaje na długo w pamięci.