MIĘDZKLASOWY KONKURS WIEDZY Z BRD DLA KLAS II - III

Mamy świadomość, ze każde dziecko powinno nauczyć się rozróżniać i zauważać grożące mu niebezpieczeństwa na drodze. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy wszyscy zarówno nauczyciele jak i rodzice będą ciągle przypominać o zasadach obowiązujących na drodze. Temu właśnie służył zorganizowany w dniu 17.10 2011 roku międzyklasowy konkurs wiedzy z BRD  pod hasłem  Pieszy na drodze”  Składał się on  z różnorodnych zadań z zakresu wiedzy o bezpiecznym poruszaniu się po drodze.  Uczniowie mieli okazję zmierzyć się w nim m.in. z rebusami, odszukiwaniem ukrytych słów, rozwiązywaniem krzyżówki, odszukiwaniem poprawnych odpowiedzi (Prawda czy Fałsz).

Uczestnicy konkursu:

Klasa II a – Mateusz Chrabąszcz, Aleksander Mirek, Jakub Lewandowski, Norbert Korzec, Joanna Zając, Patrycja Niedźwiedzka, Agata Forgiel.

Klasa II b – Michał Kłos – Kufel, Anna Lech, Filip Derus, Natalia Kogut, Izabela Sojka, Gabriela Włodarczyk, Jakub Rembowski.

Klasa III a – Kacper Klimowski, Kinga Janusiewicz, Klaudia Kościuk, Maksymilian Moll, Aleksandra Kaczocha.

Klasa III b -  Sebastian Kotfiła, Sebastian Bezak, Kamil Szcebak, Nikodem Podstawski, Szymon Barnaś.

Po podsumowaniu wyników przez organizatorów konkursu p. Małgorzatę Gawlik i p. Małgorzatę Wódkę zwycięzcą została uczennica klasy II a Joanna Zając. Na drugim miejscu z taką samą ilością punktów znaleźli się Klaudia Kościuk klasa III a i Michał Kłos – Kufel klasa II b. Trzecie zaszczytne miejsce zdobyła Izabela Sojka z klasy II b.

Gratulujemy ogromnej wiedzy. Dyplomy zostaną wręczone podczas podsumowania konkursu „Odblaskowa szkoła”.