W drugiej edycji Gminnego Konkursu Kolęd i Pastorałek szkołę reprezentowali również uczniowie z klas: drugiej i trzeciej. Konkurs odbył się 11 stycznia 2012 r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej.

Pierwsze miejsce zajął zespół z klasy III a, który wystąpił przy własnym akompaniamencie i zaśpiewał pastorałkę Marii Tomaszewskiej. Na keyboardzie zagrała – Klaudia Kościuk, na gitarze – Maksymilian Mol, wokalistką była – Joanna Bil, a towarzyszył jej chór – Aleksandra Kaczocha, Kinga Janusiewicz, Aleksandra Zaborek, Gabriela Gmyr i Joanna Leżoń.

Drugie miejsce wyśpiewała solistka z klasy II b -  Agata Partyńska.

Uczeń klasy III a - Maksymilian Mol reprezentował też szkołę w XVI Regionalnym Konkursie Kolęd i Pastorałek organizowanym w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie. Konkurs odbył się 24 stycznia 2012 r. Tym razem Maksymilian zagrał i zaśpiewał w kategorii solistów i zajął III miejsce.