„Młodzież zapobiega pożarom” - eliminacje gminne

19 marca 2012 r.  uczniowie naszej szkoły: Wojciech Kolarczyk – klasa VI a, Przemysław Łata – klasa V c i Wojciech Młynek – klasa V c wzięli udział w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. Konkurs odbył się w budynku Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Tarnowskiej. Uczniowie rozwiązywali trudny test, który oceniała komisja powołana przez Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej w składzie: Marian Gajda - Dyrektor ZOSiP w Dąbrowie Tarnowskiej, Zdzisław Wójtowicz Kierownik Ref. SAO Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Tarnowskiej, Krzysztof  Orwat  Kierownik Ref. PK Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Tarnowskiej, Jacek Sąsiadek Inspektor ds. Obrony Cywilnej Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Tarnowskiej, asp. szt. Zbigniew Bartoszek - przedstawiciel Komendy Powiatowej PSPoż. w Dąbrowie Tarnowskiej. W wyniku przeprowadzonych eliminacji uczeń naszej szkoły Wojciech Kolarczyk - zajął II miejsce i tym samym został zakwalifikowany do eliminacji powiatowych, które odbędą się w dniu 29 marca 2012 r. o godz. 10:00 w Centrum Polonii – Ośrodek Kultury Turystyki i Rekreacji w Brniu. Gratulujemy zwycięzcy i życzymy powodzenia!!!