..\Moje obrazy\kubus3.gifKonkurs

ze znajomości treści książki

„Kubuś Puchatek”

„Kubuś Puchatek” to ulubiony bohater książkowy wszystkich dzieci. Żółty  Miś, o bardzo małym rozumku uczy jak być dobrym przyjacielem. Nasza Świetlica Szkolna, nosząca imię sympatycznego niedźwiadka, wspólnie z Biblioteką Szkolną zorganizowała konkurs ze znajomości treści książki A.A. Milnego o przygodach Kubusia i zwierząt ze Stumilowego Lasu. W konkursie wzięło udział 20 osób z klas II i III. Uczniowie pisemnie odpowiadali na pytania testowe, a później rozwiązywali rebusy, uzupełniali powiedzonka Kubusia. Po ocenie wszystkich prac i podsumowaniu punktów wyłoniono zwycięzców. Największą wiedzą wykazali się: Maksymilian Mol kl. III a – I miejsce, Aleksandra Zaborek kl. III a – II miejsce, Klaudia Kościuk kl. III a  – III miejsce, Gabriela Wójcicka kl. III b – III miejsce. Zwycięzcom gratulujemy osiągnięcia wspaniałych wyników. Nagrody oraz pamiątkowe dyplomy zostaną wręczone na najbliższym apelu szkolnym.

Konkursowi towarzyszyła wystawa pluszowych misiów, książek, gier i układanek. Na specjalnych ilustracjach pojawili się też wszyscy znajomi Kubusia. To wszystko można jeszcze oglądać na I piętrze naszej szkoły. Zapraszamy! A szczególnie zapraszamy te osoby, które mało znają naszego misia.

Konkurs i wystawę przygotowały panie: Małgorzata Gawlik, Jadwiga Miś, Marzanna Pikul.