MINI PLAYBACK SHOW

21 czerwca odbył się konkurs Mini Playback Show, w którym wzięli udział uczniowie z klas I - III. Organizatorkami  tej imprezy były panie: Małgorzata Gawlik i Jadwiga Miś. Konkurs polegał na naśladowaniu wybranego utworu z podkładem muzycznym ,poprzez jak najwierniejsze wcielenie się w jego wykonawców. Do rywalizacji przystąpiły  zespoły wokaliści. Jury w składzie: wicedyrektor  szkoły  p. Lucyna Wróbel,  bibliotekarz  p. Marzanna Pikul oraz nauczyciel świetlicy p. Małgorzata Gawlik oceniło występy.

I miejsce zdobył zespół z klasy II b, który zaprezentował piosenkę Adele.

II miejsce zdobyła drużyna z klasy III a, która przedstawiła przebój zespołu „Ino Roz”, „Stadion oszalał”.

III miejsce zajęła Natalia Kogut - wystąpiła jako Maryla Rodowicz w piosence „Kolorowe jarmarki”.

Wyróżnienie otrzymał zespół z klasy II b za piosenkę Julii „Za każdym razem”.

W drugiej części uroczystości  swoje talenty wokalne zaprezentowali :Maksymilian Mol z klasy III a i Aleksandra Kaczocha z klasy III a - laureaci IX Przeglądu Dorobku Artystycznego Szkół „Płomień 2011”.