DZIEŃ NAUCZYCIELA

13 października 2011 roku o godzinie 12.30 w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 im. Mikołaja Kopernika odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Wszystkich zebranych gości powitał dyrektor szkoły Zbigniew Soja, a obecnym i byłym pracownikom szkoły złożył życzenia w dniu ich święta oraz wręczył wyróżnionym nauczycielom nagrody z okazji DEN. Spośród zebranych gości życzenia złożyli przedstawiciele Rady Rodziców: Państwo Marta Kopeć i Piotr Fijał, emerytowani dyrektorzy: pani Stanisława Rzeźnik i pan Jan Sosin, a także Sekretarz Urzędu Miejskiego, pan Stanisław Ryczek zabrał głos w imieniu swoim oraz Burmistrza Gminy Stanisława Początka, a także wręczył nagrodę dyrektorowi Zbigniewowi Soi.

Następnie  z okolicznościowym programem artystycznym wystąpili uczniowie klas piątych i chór szkolny pod kierunkiem pań: Anny Fido, Katarzyny Pikul, Marty Smolicha i Moniki Guzik-Skirzyńska.