Szkolny Konkurs Ekologiczny klas 1-3

W dniu 15 marca 2012 roku opiekunki szkolnych kółek ekologicznych: „Pracowite Ekoludki” p. Renata Klimek i „Ekosowa" p. Jadwiga Miś zorganizowały i przeprowadziły szkolny konkurs ekologiczny pod hasłem „Prawdziwy Przyjaciel Przyrody”. Konkurs zgromadził 31 uczestników  z klas 1-3.

Konkurs miał na celu zdobycie i poszerzenie wiedzy dotyczącej zagadnień ekologicznych, przyrodniczych, pogłębienie świadomości ekologicznej uczniów, a także rozbudzenie zamiłowania i szacunku do przyrody.

Młodzi ekolodzy zmagali się z bardzo trudnymi pytaniami, rebusami, krzyżówkami, zagadkami przyrodniczymi itp.

A oto wyniki konkursu:

I miejsce: Anna Korzec klasa 1 a

II miejsce: Maciej Grabka klasa 1 b

Bartosz Michalczyk klasa 1 b

III miejsce: Magdalena Morelewska klasa 1 a

IV miejsce: Norbert Wójcicki klasa 1 a

Wyróżnienia:

Dawid Krawczyk klasa 1 b,

Jakub Schab, Gabriela Soja , Jakub Kądzielawa – uczniowie z klasy 1 c

Klasy II – III

I miejsce: Izabela Sojka klasa 2 b

II miejsce: Michał Toczek klasa 3 a