SZOPKI KOLĘDNICZE i KARTKI ŚWIĄTECZNO – NOWOROCZNYCH

Już po raz kolejny nasza szkoła przystąpiła do XXI GMINNEGO KONKURSU SZOPEK KOLĘDNICZYCH i KARTEK ŚWIĄTECZNO – NOWOROCZNYCH. Celem konkursu jest krzewienie kultury i tradycji związanych z Bożym Narodzeniem. Uczniowie: Kinga Golemo – kl. IV a, Sylwester Warias – kl. IV a, Rafał Gardocki – kl. IV a, Maria Miś – kl. V b, Remigiusz Kwarciak – kl. V c, Barbara Tomaszek – kl. V c, Piotr Baran – kl. V c, Kinga Barnaś – kl. V c, Karol Grzeszczyk  kl. V c wykonali piękne szopki.  Natomiast: Konrad Orwat – kl. IV a, Zuzanna Derus – kl. IV a, Aleksandra Guzik – kl. IV a, Michał Skrzek – kl. IV a, Paulina Dziedzic – kl. V a, Maciej Kuchta – kl. V b, Angelika Czajkowska – kl. V b, Maria Miś – kl. V b, Weronika Topór – kl. V c, Dominika Trela – kl. V c kartki świąteczne. Życzymy wszystkim wysokich miejsc.