TURNIEJ WIEDZY Z ZAKRESU BRD DLA KLAS IV - VI

W dniu 29 października 2011 r. odbył się  w naszej szkole TURNIEJ WIEDZY BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO w klasach IV – VI. Do turnieju zgłosiło się 27 uczniów: klasa IV a – Klaudia Guca, Oliwia Miłkoś, Aleksandra Sołtys, Michał Skrzek, klasa IV b – Kazimierz Kawa, Piotr Rogowski, klasa  IV c – Dominika Augustyniak, Natalia Burzec, Marcin Cygan, Jakub Jarzwiec, Hubert Sas, klasa V a – Karolina Morawiec, Klaudia Waśniowska, klasa V b – Szymon Janusiewicz, Piotr Klimowski, Natalia Pietras, Natalia Trędota, Michał Zaborek, klasa V c – Mateusz Kaczówka, Jakub Kulka,  klasa VI a -  Gabriela Kłos – Kufel, Wojciech Kolarczyk, Jakub Minor, Przemysław Stasik, Kamil Tekielak, Wiktoria Zaborek, klasa VI b – Katarzyna Kozicka. Uczniowie rozwiązywali test,  który obejmował podstawowe zasady ruchu drogowego. Po podliczeniu wyników przez organizatorów turnieju p. Małgorzatę Gawlik i p. Małgorzatę Wódkę najlepszym okazał się  Michał Skrzek – kl. IV a zdobywając 19 punktów na 20 możliwych. Drugie miejsce zajęła Klaudia Guca, która  uzyskała tylko jeden punkt mniej od swojego kolegi. Trzecie miejsce natomiast Szymon Janusiewicz – kl. V b.

Gratulujemy! Dyplomy zostaną wręczone podczas podsumowania konkursu „Odblaskowa szkoła”.